Káro dvakrát inak

Káro dvakrát inak

Káro je odvážnejším vzorom, ktorý k zimným materiálom jednoducho patrí. „Casual“ look dosiahnete vďaka over-size kabátu, zastrčením teplého svetra do obľúbených riflí a štýlovými doplnkami. Ak hľadáte elegantnejší „fashion“ look, stavte na kabát so ženskou siluetou podtrhnutý doplnkami vo farbách samotného kára.

Čierna mikina na každý štýl

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že čierna mikina patrí k športovému looku. Jej kombinovateľnosť je však nekonečná – či už elegantne zapravená do čiernych nohavíc s červenými lodičkami (aj keď v zime len do auta) alebo so štýlovými teplákmi a bundou.

Multifunkčný trenchcoat

Trenchcoat je každoročný zimný must práve pre jeho všestrannosť. Môžeme k nemu zladiť výrazné červené šaty s neprehliadnuteľnými doplnkami. Inokedy zvoliť skôr ležérny štýl, ktorý oživia tenisky a kabelka s leopardím vzorom 😉

Pohodlie nadovšetko

Či už ste skôr teplákový alebo riflový typ, pohodlie v týchto kúskoch zaručujeme. Zimnú bundu môžete doplniť vrstvením klasickej károvanej košele a zaujímavým svetrom, alebo staviť na čistý all black outfit. V neposlednej rade – šiltovka či čiapka zachránia každý lockdownový účes:)

S vestou nešliapneš vedľa

V prípade miernejšej zimy máme jedno zaručené odporúčanie – štýlovú vestu. Skombinujte ju kľudne s neprehliadnuteľnou ľadvinkou a pútavými doplnkami, alebo stavte na športovejšie kombo na prechádzku v intraviláne:)

POZRIEŤ VIAC
Group 3 Created with Sketch.